1992 yılında Modoko Mobilyacılar sitesinde ilk mobilya mağazası aile şirketi olarak açıldı. Dönemin italyan çizgilerini müşterilerine sunarak kendine kısa sürede sektörde önemli bir yer edindi.

1995 yılında ilk ofis mobilyaları mağazasını açarak sektöre giriş yaptı. Bu dönemde yine kendi ile özdeşleşen italyan çizgilerini koruyarak sektörde ki yerini aldı.

2010 yılında “Lots Exclusive Ofis” markasını kurarak markalaşmak adına yeni bir yapılanma içerisine girdi ve vizyonunu yükselterek sektördeki yerini dahada sağlamlaştırdı.

2011 yılında üretim tesisimiz 5000m²’lik bir kapasiteye taşınmıştır.

2012 yılında kişi ve şirketlere exclusive ürünleri sağlamak adına Modoko Mobilyacılar Sitesinde 2000m²’lik merkez mağazasını hizmete açtı.

2013 Yılında uluslararası libya fuarına katılarak ihracat hamlesine başlamıştır.

2014 Yılında Türkiye’nin uluslararası alanda en büyük fuarı olan CNR EXPO’da 300m² standıyla Lot’s ürünlerini tüm Dünya’ya sunma fırsatını yakalamıştır.

2015 Yılında “Lots Exclusive Ofis” 12 Ülkeye ihracat yapan, Türkiye içinde 25 noktada ürünleri satışta olan bir firma haline gelmiştir.

2016 Yılında “Lots Exclusive Ofis” yatırımlarına devam ederek Türkiye içinde Concept mağazacılık anlayışı ile Lot’s mağazaları açmaya başlamıştır.

2016 Yılında “Lots Exclusive Ofis” DMO Kataloğuna girme başarısını göstermiştir.

Yutiçi ve yurtdışın da büyük projelere imza atan Lot’s Exclusive Ofis; tasarım, projelendirme ve uygulama ile birçok projeden başarı ve takdirle ayrılmıştır.

Lot’s Exclusive Ofis gelen talepler doğrultusunda yurtiçi ve yurtdışın da mağaza açma çalışmaları içerisindedir.

tr-en