Aradığınız Ürünü Yazınız

Tarihçe

1992 

İstanbul Modoko Mobilyacılar sitesinde ev Mobilyaları sektörüne giriş yapmıştır. Dönemim İtalyan çizgilerini ürünlerine yansıtarak kısa sürede sektörde önemli bir yer edinmiştir.

1995 

Bünyesine ofis mobilyalarını alarak plaza, ofis, otel, hastane, okul vs. gibi mekanların projelendirilmesini ve uygulamasını alıp günümüze kadar sayısız projeden başarıyla çıkmıştır.

2005 

Bünyesine bahçe mobilyalarını alarak ithalatını yapmış olduğumuz sentetik rattan, doğal rattan, alüminyum masa sandalye ve oturma grupları ile ev, villa, otel, cafe restaurantların dış mekanalarına döşemelik ve ahşap gruplar ile iç mekanlarına hizmet vermeye başlamıştır.

2010

Markalaşma adına Lot’s GROUP kurularak
Lot’s Home Design
Lots  Exclusive Ofis
Lots Life Garden markalarını tek çatı altında toplamıştır.

2011

Modoko mobilyacılar sitesinde 2000m2’lik merkez binasını açmıştır.

2012

Fabrika yatırımına giren firmamız 4000m2 kapalı 2000m2 açık üretim tesisi kurarak Lot’s markası ile Türkiye’de 25 noktaya, yurt dışında 12 ülkeye ihracat yapan bir marka olmuştur.

2013 

Uluslararası Libya mobilya fuarına katılarak Afrika kıtasına ihracat hamlesi başlamıştır.

2014 – 2015 -2016 

İMOB İstanbul uluslararası fuarlarına katılarak LOT’S markalı ürünlerin yurtiçi ve yurt dışında müşterilerin beğenisine sunarak sektörün lokomotif kuruluşlarından olmuştur.

Bursa Mağazasını açarak büyüme sürecine devam etmiştir.

2017 

LOT’S  Home Design markası ile lüx ve modern ev  mobilyalarını ve yurt dışından dünya markalarını olan aksesuarları bir araya getirdiği yeni bir mağaza hizmete açılmıştır.

2019

Lot’s Group 27 yılın verdiği deneyim tecrübe ve kalite anlayışı ile;
Lot’s Exclusive Ofis markası ile İSTANBUL / BURSA mağazalarında
Lot’s Home Design markası ile İSTANBUL mağazasında
Lot’s Life Garden markası ile BURSA mağazasında 

Mobilya Online Mağazası olan www.lots.com.tr ve Ofis Online Mağazası olan www.lots.com.tr adresi ile tüm Türkiye ve yurt dışına satış yapmaktadır.

Hızlı ve Kolay ALIŞVERİŞTE LOT's GÜVENCESİ
Ücretsiz Teslimat ÜCRETSİZ TESLİMAT MONTAJ
0216 364 67 72 SORULARINIZ İÇİN CANLI DESTEK HATTI
Güvenli Ödeme 100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Visa Card Master Card Bkm Express Garanti Bonus Card Maximum Card Advantage Card Axess Card Card Finans Paraf Card Yapıkredi World Card